Promocje

Wyszukiwarka

Słowo kluczowe

 w nazwie
 w tagach
 w opisie

Kategoria

Inne

Zakres cenowy:

Podstawa stołu PZ-FL-PX23

450,18 PLN


  • Czas realizacji:2-3 dni robocze
  • Waga:21 kg

Stan: Wysyłka w 24h!

Ilość sztuk dostępnych w magazynie: 3


blat max 750x750mm lub Ø900mm

430x430mm

720mm
  • Odbiór osobisty - 0 zł
  • Kurier - przedpłata - 43,05 zł

 Technologia FLAT®

 

 

Technologia FLAT®  składa się z hydraulicznych PADów (Patented Actuator Device), które zainstalowane są wewnątrz podstawy stołu. Każdy z punktów kontaktujący się z podłożem posiada swój hydrauliczny cylinder. Każdy z czterech cylindrów jest wzajemnie połączony wężykami z wtłoczonym płynem. Kiedy pierwsza stopa podstawy posiada kontakt z podłożem, płyn znajdujący się w owym cylindrze pod względem nacisku popłynie do cylindrów w pozostałych stopach podstawy a następnie inteligentny zawór wbudowany w wężykach zablokuje dalszy przepływ płynów. Jeśli nastąpi jakikolwiek ruch stolika zawór ponownie odblokuje przepływ płynów. W konsekwencji tego system hydraulicznych PADów natychmiast dostosuje się do każdej kolejnej nierówności podłoża.

 

Podstawy z żeliwa z technologią FLAT® znakomicie prezentują się w restauracjach, barach, kawiarniach i hotelach. W połączeniu z blatami z naszej oferty tworzą niepowtarzalną kompozycję i urozmaicą każde pomieszczenie. Oferujemy podstawy sprawdzone, o wysokiej jakości wykończenia i przetestowane przez wielu użytkowników.

Podstawa stołu PZ-FL-PX23 jest wykonana z żeliwa. Jest to podstawa o bardzo eleganckim wyglądzie która już z daleka przykuwa wzrok. Maksymalny wymiar instalowanych blatów może wynieść 750x750mm lub ø900mm w przypaku blatów okrągłych. Maksymalna waga blatu może wynieść aż 20kg . Całkowita wysokość prezentowanej podstawy do blatu to 72 cm. Jest to standardowa wysokość restauracyjna.

 

Podstawa składa się z kilku elementów:

  • żeliwna baza 44x44 cm (przekątna 58 cm)
  • żeliwna kolumna z mocowaniem do blatu o średnicy ø30-ø65
  • krzyżak 29x29 cm
  • system PAD

Nie jesteś pewny czy podstawa będzie pasowała do twojego blatu Skontaktuj się z nami, a na pewno doradzimy.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Only registered users can post a new comment.

W tej samej kategorii