Oferta

Promocje

Wyszukiwarka

Słowo kluczowe

 w nazwie
 w tagach
 w opisie

Kategoria

Inne

Zakres cenowy:

HPL K2 OKRĄGŁY Colours


Dostępne opcje:

Blat laminowany HPL wykonany z płyty wiórowej o grubości 34 mm. Wierzchnia część płyty pokryta laminatem HPL (ABET, RESOPAL, DUOPAL, ARPA, LAMINART), spodnia część płyty pokryta laminatem wysokoprężnym w kolorze białym bądź brązowym. Obrzeże blatu wykończone ABS firmy HRANIPEX.

 

Laminat HPLto tworzywo termoutwardzalne, powstałe z wielu warstw papieru sprasowanych w warunkach wysokiego ciśnienia i temperatury. Warstwę wierzchnią stanowi powłoka Overlay, która zabezpiecza warstwę środkową. Jest nią dekoracyjny papier impregnowany żywicą melaminową na bazie kilku warstw papieru zaimpregnowanego warstwą fenolową.

 

Laminat HPL nie wymaga żadnej specjalnej konserwacji.
Przeciwnie jego szczelna i odporna powłoka pomaga w bezproblemowym utrzymaniu czystości. Wszelkie zabrudzenia, także silnie barwiące z natury jak kawa czy wino, łatwo się usuwają nie pozostawiając plam. Co niezwykle istotne, wykazuje wysoką odporność na działanie środków chemicznych, a także nie gromadzi ładunków elektrostatycznych i nie przyciąga kurzu. To idealne rozwiązanie dla miejsc, gdzie kontakt z żywnością i czystość odgrywa kluczową rolę szpitali, przychodni, stołówek, szkół czy przedszkoli.

 

Konfiguracja blatu składa się z wyboru:

  • dekoru hpl
  • rozmiaru

Niestandardowe zapytania prosimy kierować na adres info@meblotechnika.pl

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Only registered users can post a new comment.