Wyszukiwarka

Słowo kluczowe

 w nazwie
 w tagach
 w opisie

Kategoria

Inne

Zakres cenowy:

Podstawa stołu PA-FL-ST22 EP Flip Top aluminium

1 077,48 PLN


  • Czas realizacji:Na zapytanie
  • Waga:7,4 kg


blat max 1200x800mm

105mm

720mm
  • Kurier - przedpłata - 43,05 zł
  • Odbiór osobisty - 0 zł

Technologia FLAT®

 

Technologia FLAT®  składa się z hydraulicznych PADów (Patented Actuator Device), które zainstalowane są wewnątrz podstawy stołu. Każdy z punktów kontaktujący się z podłożem posiada swój hydrauliczny cylinder. Każdy z czterech cylindrów jest wzajemnie połączony wężykami z wtłoczonym płynem. Kiedy pierwsza stopa podstawy posiada kontakt z podłożem, płyn znajdujący się w owym cylindrze pod względem nacisku popłynie do cylindrów w pozostałych stopach podstawy a następnie inteligentny zawór wbudowany w wężykach zablokuje dalszy przepływ płynów. Jeśli nastąpi jakikolwiek ruch stolika zawór ponownie odblokuje przepływ płynów. W konsekwencji tego system hydraulicznych PADów natychmiast dostosuje się do każdej kolejnej nierówności podłoża.

 

Podstawy z aluminium z technologią FLAT®  znakomicie prezentują się w restauracjach, barach, kawiarniach i hotelach. W połączeniu z blatami z naszej oferty tworzą niepowtarzalną kompozycję i urozmaicą każde pomieszczenie. Oferujemy podstawy sprawdzone, o wysokiej jakości wykończenia i przetestowane przez wielu użytkowników.

Podstawa stołu PA-FL-ST22 EP Flip Top aluminium jest wykonana z aluminium. Jest to podstawa kompaktowa która idealnie pasuje do mniejszych blatów. Podstawa jest jedną z najbardziej popularnych i najchętniej używanych przez naszych klientów. Maksymalny wymiar instalowanych blatów może wynieść 1200x800mm. Maksymalna waga blatu może wynieść aż 14kg. Całkowita wysokość prezentowanej podstawy do blatu to 72 cm. Jest to standardowa wysokość restauracyjna.

 

Podstawa składa się z kilku elementów:

  • aluminiowa baza 105x720 mm 
  • aluminiowe kolumny z mocowaniem do blatu o średnicy ø65 mm
  • krzyżak 345x345 mm
  • rozpiętość podstawy 560 mm
  • system PAD

Nie jesteś pewny czy podstawa będzie pasowała do twojego blatu Skontaktuj się z nami, a na pewno doradzimy.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Only registered users can post a new comment.

W tej samej kategorii