Wyszukiwarka

Słowo kluczowe

 w nazwie
 w tagach
 w opisie

Kategoria

Inne

Zakres cenowy:

Podstawa stołu PA-FL-SX26 BAR czarny

861,62 PLN


  • Czas realizacji:Na zapytanie
  • Waga:7,6 kg


blat max 650x650mm lub Ø750mm

476x476mm

1035mm
  • Kurier - przedpłata - 43,05 zł
  • Odbiór osobisty - 0 zł

Technologia FLAT®

 

Technologia FLAT®  składa się z hydraulicznych PADów (Patented Actuator Device), które zainstalowane są wewnątrz podstawy stołu. Każdy z punktów kontaktujący się z podłożem posiada swój hydrauliczny cylinder. Każdy z czterech cylindrów jest wzajemnie połączony wężykami z wtłoczonym płynem. Kiedy pierwsza stopa podstawy posiada kontakt z podłożem, płyn znajdujący się w owym cylindrze pod względem nacisku popłynie do cylindrów w pozostałych stopach podstawy a następnie inteligentny zawór wbudowany w wężykach zablokuje dalszy przepływ płynów. Jeśli nastąpi jakikolwiek ruch stolika zawór ponownie odblokuje przepływ płynów. W konsekwencji tego system hydraulicznych PADów natychmiast dostosuje się do każdej kolejnej nierówności podłoża.

 

Podstawy z aluminium z technologią FLAT®  znakomicie prezentują się w restauracjach, barach, kawiarniach i hotelach. W połączeniu z blatami z naszej oferty tworzą niepowtarzalną kompozycję i urozmaicą każde pomieszczenie. Oferujemy podstawy sprawdzone, o wysokiej jakości wykończenia i przetestowane przez wielu użytkowników.

Podstawa stołu PA-FL-SX26 Bar czarny jest wykonana z aluminium. Jest to podstawa kompaktowa która idealnie pasuje do mniejszych blatów. Podstawa jest jedną z najbardziej popularnych i najchętniej używanych przez naszych klientów. Maksymalny wymiar instalowanych blatów może wynieść 650x650mm lub ø750mm. Maksymalna waga blatu może wynieść 8kg. Całkowita wysokość prezentowanej podstawy do blatu to 72 cm. Jest to standardowa wysokość restauracyjna.

 

Podstawa składa się z kilku elementów:

  • aluminiowa baza 476x476 mm 
  • aluminiowa kolumna z mocowaniem do blatu o średnicy ø65 mm
  • krzyżak 375x375 mm
  • system PAD

Nie jesteś pewny czy podstawa będzie pasowała do twojego blatu Skontaktuj się z nami, a na pewno doradzimy.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Only registered users can post a new comment.

W tej samej kategorii