Promocje

Wyszukiwarka

Słowo kluczowe

 w nazwie
 w tagach
 w opisie

Kategoria

Inne

Zakres cenowy:

PZ-FL-KT22 BAR

0,00 PLN


Stan: Towar dostępny na zamówienie. Okres oczekiwania 4 tyg.


560x128mm

1035mm

Technologia FLAT®

 

kliknij powyżej aby dowiedzieć się więcej

Technologia FLAT®  składa się z hydraulicznych PADów (Patented Actuator Device), które zainstalowane są wewnątrz podstawy stołu. Każdy z punktów kontaktujący się z podłożem posiada swój hydrauliczny cylinder. Każdy z czterech cylindrów jest wzajemnie połączony wężykami z wtłoczonym płynem. Kiedy pierwsza stopa podstawy posiada kontakt z podłożem, płyn znajdujący się w owym cylindrze pod względem nacisku popłynie do cylindrów w pozostałych stopach podstawy a następnie inteligentny zawór wbudowany w wężykach zablokuje dalszy przepływ płynów. Jeśli nastąpi jakikolwiek ruch stolika zawór ponownie odblokuje przepływ płynów. W konsekwencji tego system hydraulicznych PADów natychmiast dostosuje się do każdej kolejnej nierówności podłoża.

 

Podstawy z żeliwa z technologią FLAT® znakomicie prezentują się w restauracjach, barach, kawiarniach i hotelach. W połączeniu z blatami z naszej oferty tworzą niepowtarzalną kompozycję i urozmaicą każde pomieszczenie. Oferujemy podstawy sprawdzone, o wysokiej jakości wykończenia i przetestowane przez wielu użytkowników.

Podstawa stołu PZ-FL-KT22 BAR jest wykonana z żeliwa i składa się z dwóch kolumn. Podstawa jest jedną z najbardziej popularnych i najchętniej instalowanych pod blatami wszędzie tam gdzie potrzebne są dłuższe stoły. Maksymalny wymiar instalowanych blatów może wynieść 750x1800mm. Maxymalna waga blatu może wynieść aż 30kg. Całkowita wysokość prezentowanej podstawy do blatu to 1035 mm. Jest to barowa wysokość restauracyjna.

 

Podstawa składa się z kilku elementów:

  • żeliwna baza 550x128mm (dwie kolumy)
  • żeliwna kolumna z mocowaniem do blatu o średnicy ø76mm
  • krzyżak 330 mm
  • system PAD

Nie jesteś pewny czy podstawa będzie pasowała do twojego blatu Skontaktuj się z nami, a na pewno doradzimy.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Only registered users can post a new comment.

W tej samej kategorii