Wyszukiwarka

Słowo kluczowe

 w nazwie
 w tagach
 w opisie

Kategoria

Inne

Zakres cenowy:

PS-FL-BR22

787,20 PLN


Stan: Towar dostępny na zamówienie. Okres oczekiwania 4 tyg.


ø559mm

720mm

Technologia FLAT

 

Technologia FLAT składa się z hydraulicznych PADów (Patented Actuator Device), które zainstalowane są wewnątrz podstawy stołu. Każdy z punktów kontaktujący się z podłożem posiada swój hydrauliczny cylinder. Każdy z czterech cylindrów jest wzajemnie połączony wężykami z wtłoczonym płynem. Kiedy pierwsza stopa podstawy posiada kontakt z podłożem, płyn znajdujący się w owym cylindrze pod względem nacisku popłynie do cylindrów w pozostałych stopach podstawy a następnie inteligentny zawór wbudowany w wężykach zablokuje dalszy przepływ płynów. Jeśli nastąpi jakikolwiek ruch stolika zawór ponownie odblokuje przepływ płynów. W konsekwencji tego system hydraulicznych PADów natychmiast dostosuje się do każdej kolejnej nierówności podłoża.

Podstawy ze stali nierdzewnej z technologią FLAT znakomicie prezentują się w restauracjach, barach, kawiarniach i hotelach. W połączeniu z blatami z naszej oferty tworzą niepowtarzalną kompozycję i urozmaicą każde pomieszczenie. Oferujemy podstawy sprawdzone, o wysokiej jakości wykończenia i przetestowane przez wielu użytkowników.

Podstawa stołu PS-FL-BR22 jest wykonana ze stali nierdzewnej. Podstawa jest jedną z najbardziej popularnych i najchętniej używanych przez naszych klientów. Maksymalny wymiar instalowanych blatów może wynieść 800x800mm lub 950mm. Maxymalna waga blatu może wynieść aż 16kg . Całkowita wysokość prezentowanej podstawy do blatu to 720 mm. Jest to standardowa wysokość restauracyjna.

 

Podstawa składa się z kilku elementów:

  • stalowa baza o przekątnej 559mm
  • stalowa kolumna z mocowaniem do blatu o średnicy 760mm
  • krzyżak 330x330 mm
  • system PAD

Nie jesteś pewny czy podstawa będzie pasowała do twojego blatu Skontaktuj się z nami, a na pewno doradzimy.

 

 


Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Only registered users can post a new comment.

W tej samej kategorii