Promocje

Wyszukiwarka

Słowo kluczowe

 w nazwie
 w tagach
 w opisie

Kategoria

Inne

Zakres cenowy:

Podstawa stołu PZ-FL-KX30 BAR

767,52 PLN


  • Czas realizacji:Na zapytanie
  • Waga:13 kg


blat max 900x900mm lub Ø900mm

570x570mm

1067mm
  • Kurier - przedpłata - 43,05 zł
  • Odbiór osobisty - 0 zł

Technologia FLAT®

 

Technologia FLAT®  składa się z hydraulicznych PADów (Patented Actuator Device), które zainstalowane są wewnątrz podstawy stołu. Każdy z punktów kontaktujący się z podłożem posiada swój hydrauliczny cylinder. Każdy z czterech cylindrów jest wzajemnie połączony wężykami z wtłoczonym płynem. Kiedy pierwsza stopa podstawy posiada kontakt z podłożem, płyn znajdujący się w owym cylindrze pod względem nacisku popłynie do cylindrów w pozostałych stopach podstawy a następnie inteligentny zawór wbudowany w wężykach zablokuje dalszy przepływ płynów. Jeśli nastąpi jakikolwiek ruch stolika zawór ponownie odblokuje przepływ płynów. W konsekwencji tego system hydraulicznych PADów natychmiast dostosuje się do każdej kolejnej nierówności podłoża.

 

Podstawy z żeliwa z technologią FLAT® znakomicie prezentują się w restauracjach, barach, kawiarniach i hotelach. W połączeniu z blatami z naszej oferty tworzą niepowtarzalną kompozycję i urozmaicą każde pomieszczenie. Oferujemy podstawy sprawdzone, o wysokiej jakości wykończenia i przetestowane przez wielu użytkowników.

Podstawa stołu PZ-FL-KX30 BAR jest wykonana z żeliwa. Podstawa ta jest nieco dłuższym bratem PZ-FL-KX30 przez co znajduje doskonałe zastosowanie w restauracjach, barach czy pubach. Maksymalny wymiar instalowanych blatów może wynieść 800x800mm lub ø1000mm w przypadku blatu okrągłego.  Całkowita wysokość prezentowanej podstawy do blatu to 1067mm. Jest to barowa wysokość restauracyjna.

 

Podstawa składa się z kilku elementów:

  • żeliwna baza 570x570mm
  • żeliwna kolumna z mocowaniem do blatu o średnicy ø760mm
  • krzyżak 330x330mm
  • system PAD

Nie jesteś pewny czy podstawa będzie pasowała do twojego blatu Skontaktuj się z nami, a na pewno doradzimy.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Only registered users can post a new comment.

W tej samej kategorii