Promocje

Wyszukiwarka

Słowo kluczowe

 w nazwie
 w tagach
 w opisie

Kategoria

Inne

Zakres cenowy:

Podstawa stołu PZ-FL-UR22

944,64 PLN


  • Czas realizacji:Na zapytanie
  • Waga:18 kg


blat max 750x750mm lub Ø750mm

ø550mm

720mm
  • Kurier - przedpłata - 43,05 zł
  • Odbiór osobisty - 0 zł

Technologia FLAT®

 

Technologia FLAT®  składa się z hydraulicznych PADów (Patented Actuator Device), które zainstalowane są wewnątrz podstawy stołu. Każdy z punktów kontaktujący się z podłożem posiada swój hydrauliczny cylinder. Każdy z czterech cylindrów jest wzajemnie połączony wężykami z wtłoczonym płynem. Kiedy pierwsza stopa podstawy posiada kontakt z podłożem, płyn znajdujący się w owym cylindrze pod względem nacisku popłynie do cylindrów w pozostałych stopach podstawy a następnie inteligentny zawór wbudowany w wężykach zablokuje dalszy przepływ płynów. Jeśli nastąpi jakikolwiek ruch stolika zawór ponownie odblokuje przepływ płynów. W konsekwencji tego system hydraulicznych PADów natychmiast dostosuje się do każdej kolejnej nierówności podłoża.

 

Podstawy z żeliwa z technologią FLAT® znakomicie prezentują się w restauracjach, barach, kawiarniach i hotelach. W połączeniu z blatami z naszej oferty tworzą niepowtarzalną kompozycję i urozmaicą każde pomieszczenie. Oferujemy podstawy sprawdzone, o wysokiej jakości wykończenia i przetestowane przez wielu użytkowników.

Podstawa stołu PZ-FL-UR22 jest wykonana z żeliwa. Podstawa jest jedną z najbardziej popularnych i najchętniej używanych przez naszych klientów. Maksymalny wymiar instalowanych blatów może wynieść 750x750mm lub ø750mm. Maksymalna waga blatu może wynieść aż 18kg. Całkowita wysokość prezentowanej podstawy do blatu to 720 mm. Jest to standardowa wysokość restauracyjna.

 

Podstawa składa się z kilku elementów:

  • żeliwna baza o przekątnej 550mm
  • żeliwna kolumna z mocowaniem do blatu o średnicy ø760mm
  • krzyżak 330x330 mm
  • system PAD

Nie jesteś pewny czy podstawa będzie pasowała do twojego blatu Skontaktuj się z nami, a na pewno doradzimy.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Only registered users can post a new comment.

W tej samej kategorii