Wyszukiwarka

Słowo kluczowe

 w nazwie
 w tagach
 w opisie

Kategoria

Inne

Zakres cenowy:

Podstawa stołu PZ-FL-KX22 Standard

584,87 PLN

335,79 PLN


  • Waga:10 kg

Stan: Wysyłka w 24h!

Ilość sztuk dostępnych w magazynie: 1


blat max 750x750mm lub Ø750mm

430x430mm

720mm
  • Odbiór osobisty - 0 zł
  • Kurier - przedpłata - 43,05 zł

Technologia FLAT®

 

Technologia FLAT®  składa się z hydraulicznych PADów (Patented Actuator Device), które zainstalowane są wewnątrz podstawy stołu. Każdy z punktów kontaktujący się z podłożem posiada swój hydrauliczny cylinder. Każdy z czterech cylindrów jest wzajemnie połączony wężykami z wtłoczonym płynem. Kiedy pierwsza stopa podstawy posiada kontakt z podłożem, płyn znajdujący się w owym cylindrze pod względem nacisku popłynie do cylindrów w pozostałych stopach podstawy a następnie inteligentny zawór wbudowany w wężykach zablokuje dalszy przepływ płynów. Jeśli nastąpi jakikolwiek ruch stolika zawór ponownie odblokuje przepływ płynów. W konsekwencji tego system hydraulicznych PADów natychmiast dostosuje się do każdej kolejnej nierówności podłoża.

 

Podstawy z żeliwa z technologią FLAT®  znakomicie prezentują się w restauracjach, barach, kawiarniach i hotelach. W połączeniu z blatami z naszej oferty tworzą niepowtarzalną kompozycję i urozmaicą każde pomieszczenie. Oferujemy podstawy sprawdzone, o wysokiej jakości wykończenia i przetestowane przez wielu użytkowników.

Podstawa stołu PZ-FL-KX22 jest wykonana z żeliwa. Jest to podstawa kompaktowa która idealnie pasuje do mniejszych blatów. Podstawa jest jedną z najbardziej popularnych i najchętniej używanych przez naszych klientów. Maksymalny wymiar instalowanych blatów może wynieść 750x750mm lub ø750mm. Maksymalna waga blatu może wynieść aż 16kg . Całkowita wysokość prezentowanej podstawy do blatu to 72 cm. Jest to standardowa wysokość restauracyjna.

 

Podstawa składa się z kilku elementów:

  • żeliwna baza 43x43 cm (przekątna 56 cm)
  • żeliwna kolumna z mocowaniem do blatu o średnicy ø76 cm
  • krzyżak 33x33 cm
  • system PAD

Nie jesteś pewny czy podstawa będzie pasowała do twojego blatu Skontaktuj się z nami, a na pewno doradzimy.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Only registered users can post a new comment.

W tej samej kategorii