Promocje

Wyszukiwarka

Słowo kluczowe

 w nazwie
 w tagach
 w opisie

Kategoria

Inne

Zakres cenowy:

Podstawa stołu PZ-FL-KT22

778,59 PLN

426,81 PLN


  • Czas realizacji:2-3 dni roboczych, wysyłka w 24h
  • Waga:16 kg


do blatu max 2100x900mm

560mm

720mm
  • Odbiór osobisty - 0 zł
  • Kurier - przedpłata - 43,05 zł

Technologia FLAT®

 

kliknij powyżej aby dowiedzieć się więcej

Technologia FLAT®  składa się z hydraulicznych PADów (Patented Actuator Device), które zainstalowane są wewnątrz podstawy stołu. Każdy z punktów kontaktujący się z podłożem posiada swój hydrauliczny cylinder. Każdy z czterech cylindrów jest wzajemnie połączony wężykami z wtłoczonym płynem. Kiedy pierwsza stopa podstawy posiada kontakt z podłożem, płyn znajdujący się w owym cylindrze pod względem nacisku popłynie do cylindrów w pozostałych stopach podstawy a następnie inteligentny zawór wbudowany w wężykach zablokuje dalszy przepływ płynów. Jeśli nastąpi jakikolwiek ruch stolika zawór ponownie odblokuje przepływ płynów. W konsekwencji tego system hydraulicznych PADów natychmiast dostosuje się do każdej kolejnej nierówności podłoża.

 

Podstawy z żeliwa z technologią FLAT®  znakomicie prezentują się w restauracjach, barach, kawiarniach i hotelach. W połączeniu z blatami z naszej oferty tworzą niepowtarzalną kompozycję i urozmaicą każde pomieszczenie. Oferujemy podstawy sprawdzone, o wysokiej jakości wykończenia i przetestowane przez wielu użytkowników.

Podstawa stołu PZ-FL-KT22 jest wykonana z żeliwa i składa się z dwóch kolumn. Podstawa jest jedną z najbardziej popularnych i najchętniej instalowanych pod blatami wszędzie tam gdzie potrzebne są dłuższe stoły. Maksymalny wymiar instalowanych blatów może wynieść 900x2100mm. Maksymalna waga blatu może wynieść aż 35kg. Całkowita wysokość prezentowanej podstawy do blatu to 72 cm. Jest to standardowa wysokość restauracyjna.

 

Podstawa składa się z kilku elementów:

  • żeliwna baza 56cm (dwie kolumy)
  • żeliwna kolumna z mocowaniem do blatu o średnicy ø76mm
  • krzyżak 33 cm
  • system PAD

Nie jesteś pewny czy podstawa będzie pasowała do twojego blatu Skontaktuj się z nami, a na pewno doradzimy.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Only registered users can post a new comment.

W tej samej kategorii