Categories

Searcher

Keyword

 in name
 in tags
 in description

Category

Other

Price range:

Parę słów o nas

       W roku 2008 powstał pomysł na stworzenie marki meblarskiej zajmującej się klientami kontraktowymi i w taki oto sposób powstała spółka Meblotechnika.

     Początkowo produkcja mebli oraz siedziba firmy mieściła się w jednym budynku. Jednak po kilku miesiącach działalności okazało się, że wzrasta zapotrzebowanie na meble kontraktowe, więc podjęliśmy decyzję o wybudowaniu obok istniejącego już budynku większego spełniającego funkcję biurową, ekspozycyjną oraz produkcyjno-magazynową.

Biuro - tam znajdziecie Państwo grupę ambitnych i kreatywnych ludzi, którzy pomogą  wybrać meble ze stałej oferty bądź zaproponują zrobienie produktu według indywidualnego projektu. Nasi pracownicy zawsze chętnie udzielą praktycznych porad i podsuną ciekawe rozwiązania. Dzięki nim Państwa wnętrze uzyska niepowtarzalny charakter. 

Ekspozycja - to nasz kolejny atut. Zapraszamy do obejrzenia przykładowych realizacji utrzymanych w różnych stylach głównie po to aby sprostać wszelkim gustom naszych klientów. Tam znajdziecie Państwo oryginalne wzornictwo, duży wybór tkanin oraz płyt i surowców wysokiej jakości przeznaczonych do produkcji mebli.

Produkcja - dobrze dobrany, doświadczony i niepowtarzalny zespół wysoko wykwalifikowanej kadry sprawia, że nasze usługi od wielu lat utrzymują się na najwyższym poziomie. Elementem uzupełniającym jest nowoczesny park maszynowy, który dzięki pracującym tu ludziom oraz sprawnym zarządzaniem pozwala Nam osiągnąć wysoką jakość produkowanych wyrobów.

Magazyn - miejsce gdzie towar przechowywany jest w sposób profesjonalny i czeka na swojego odbiorcę.

      Z biegiem lat nawiązaliśmy współpracę z klientami kontraktowymi w Polsce ale także na terenie Szwecji i Niemiec. Świadczymy usługi dla szerokiej grupy odbiorców. I chociaż nasza marka została stworzona z myślą o klientach kontraktowych, to nie pozostajemy obojętni na potrzeby klientów indywidualnych, którzy coraz częściej wybierają nasze produkty z uwagi na ich uniwersalność.

      Nasze meble znajdziecie Państwo w restauracjach, pubach, lokalach użyteczności publicznej, jak również na jachtach, statkach czy promach pasażerskich oraz domach swoich znajomych.

    Na życzenie klienta wykonujemy szereg usług dodatkowych. Wycinamy przeróżne kształty i wzory w płytach meblowych, drukujemy zdjęcia na meblach, umieszczamy hafty na tapicerkach. Dzięki tym dodatkom klient może wyeksponować swoją markę np. w postaci umieszczenia logotypu na produkowanych przez Naszą firmę meblach.

 

Mamy nadzieję, że Nasza oferta wzbudzi zainteresowanie i przyczyni się do nawiązania owocnej współpracy.